Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Gdzie się zatrudnić na Sylwestra? | Wrocław 2017-2018

  Praca w noc sylwestrową

  Niewątpliwie większość z nas w tegorocznego Sylwestra będzie uczestniczyć w okolicznościowych imprezach i przyjęciach. Jednakże w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia wiele osób będzie w pracy.

  Fakt faktem praca w Sylwestra niejako pozbawia możliwości uczestnictwa w szampańskiej zabawie, jednakże wiele osób decyduje się obecnie na podjęcie zatrudnienia w tę szczególną noc w roku. Zarobki bowiem okazują się w tym przypadku bardzo korzystne, ponieważ obsługa przyjęcia czy granie w zespole, uświetniającym obchody witania Nowego Roku to nierzadko zarobek rzędu nawet kilku tysięcy złotych, dodajmy – za jedną noc pracy.

  Praca w Sylwestra może wydawać się nudną, aczkolwiek jak sami się Państwo przekonacie, może to być również doskonały sposób zarobienia w krótkim czasie dobrych pieniędzy. Poza tym praca w gastronomii lub w sektorze rozrywkowym wcale nie oznacza rezygnacji z sylwestrowej imprezy. Poprzez organizację i obsługę przyjęć można nie tylko zarabiać, dobrze się bawić, ale i poznawać nowych, interesujących ludzi.

  Bez wątpienia najwięcej osób decydujących się na pracę w Sylwestra planuje zatrudnienie w sektorze gastronomii i kateringu. Wiele firm przyjmuje bowiem do pracy młodych absolwentów, studentów i uczniów szkół średnich, którzy przez kilka godzin będą podawali posiłki, napoje oraz dbali o czystość i porządek sali, w której odbywa się sylwestrowa zabawa. Ze swojej strony polecamy zatrudnianie się przede wszystkim w dobrych restauracjach i pubach oraz ekskluzywnych hotelach, gdzie co roku odbywają się huczne bale sylwestrowe. W takich miejscach z pewnością więcej zarobimy, jak również spotkamy ciekawych ludzi.

  Innym sposobem zarobienia dobrych pieniędzy w Sylwestra może okazać się również praca w charakterze wodzireja lub występ wraz z zespołem muzycznym. Wiele osób, grających w ciągu roku na weselach decyduje się również na uświetnienie imprez sylwestrowych. Najczęściej zespoły mają również do dyspozycji katering oraz napoje, dzięki czemu ich praca w noc z 31 grudnia na 1 stycznia z pewnością jest atrakcyjna i ciekawa, a co więcej – dobrze płatna.

  W Sylwestra można również podjąć pracę w charakterze ochroniarza, na przykład podczas plenerowych imprez w centrum miasta czy koncertów. Również w popularnych pubach i klubach w tę wyjątkową noc w roku z powodzeniem będzie można znaleźć pracę, dzięki której zarobić będzie można nawet kilkaset złotych.