Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Gdzie iść na imprezę sylwestrową? | Wrocław 2017-2018

  Ranking najlepszych klubów

  Tegoroczny Sylwester zbliża się już wielkimi krokami. Jeśli jeszcze Państwo nie zdecydowali, gdzie w tym roku spędzą noc z 31 grudnia na 1 stycznia, polecamy wybranie się do któregoś z wrocławskich klubów.

  Bez wątpienia imprezy sylwestrowe organizowane w restauracjach, dyskotekach, klubach i pubach od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a tym samym popularnością, zwłaszcza wśród osób młodych. Z tego też powodu polecamy wybranie się na Sylwestra do wrocławskich lokali, gdzie na amatorów wrażeń i emocji czekają nie lada atrakcje.

  Z powodzeniem będzie więc można w Sylwestra wysłuchać koncertów, które często organizowane są w popularniejszych pubach. Pragnąc jednakże przy tejże okazji potańczyć, warto zarezerwować miejsce w klubie lub dyskotece, oferującej całonocną, szampańską imprezę taneczną przy dźwiękach największych hitów mijającego roku.

  Celem przybliżenia Państwu specyfiki wrocławskich klubów, oferujących ciekawe imprezy z okazji Sylwestra, przygotowaliśmy niniejszy ranking, który z pewnością ułatwi Państwu wybranie miejsca idealnego na spędzenie tegorocznego Sylwestra.

  CREATOR KLUB, mieszczący się przy ulicy Szybowcowej to miejsce wymarzone na spędzenie Sylwestra. Oprócz przestronnej sali znajduje się tutaj również centrum rozrywki, oferujące skorzystanie z toru do kręgli, darta, piłkarzyków lub bilarda. Co więcej, w lokalu panuje świetny klimat, zaś amatorzy imprez tanecznych będą mieli okazję zabawy przy największych hitach muzyki klubowej.

  KLUB SALVADOR mieści się z kolei przy Placu Solnym i proponuje swoim gościom mnóstwo ciekawych imprez cyklicznych w akompaniamencie klubowej muzyki. Co więcej, Salvador jest także doskonałym miejscem na spędzenie kameralnego, romantycznego Sylwestra tylko we dwoje.

  KLUB ANTIDOTUM (przy ulicy Kiełbaśniczej) to kolejna wrocławska lokalizacja, do której warto udać się w Sylwestra. Organizowanych jest tu mnóstwo imprez muzycznych i tanecznych w rytmach latynoamerykańskich czy R&B.

  KLUB TAWERNA, mieszczący się przy ulicy Wróblewskiego to także dobra propozycja na tegorocznego Sylwestra. Tawerna to bowiem lokal z ciekawym wystrojem i świetnym klimatem, co ciekawe, jest to również najstarszy klub studencki we Wrocławiu. Goście mogą tutaj nie tylko uczestniczyć w zabawach tanecznych, ale również skorzystać z centrum rozrywek, które udostępnia piłkarzyki, darta i X-BOXa z kinectem.

  KLUB INTYMNOŚĆ przy ulicy Świdnickiej to bardzo eleganckie i romantyczne miejsce o ciekawym i pomysłowym wystroju oraz przytulnym i kameralnym klimacie. Miejsce to polecamy w szczególności parom i zakochanym, pragnącym spędzić tegorocznego Sylwestra w zacisznym i stylowym miejscu.