Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Sylwester pod gołym niebem | Wrocław 2017-2018

  Koncert gwiazd na Rynku

  Bez wątpienia jedną z największych atrakcji tegorocznego Sylwestra we Wrocławiu będzie koncert, który odbędzie się na Rynku Głównym.

  Jak co roku, na wrocławskim Rynku podczas nocy sylwestrowej wystąpią najznamienitsze gwiazdy, zarówno polskiej sceny muzycznej jak i zagraniczni artyści. Wydarzenie to rok rocznie przyciąga całe tłumy mieszkańców miasta jak i odwiedzających Wrocław turystów, żądnych wrażeń i emocji podczas tej wyjątkowej nocy w roku.

  Zatem jeśli jeszcze nie zdecydowali się Państwo, gdzie spędzą tegorocznego Sylwestra, polecamy przyjazd na kilka dni do Wrocławia. Podczas świątecznej i noworocznej przerwy można będzie pozwiedzać to urokliwe miasto oraz uczestniczyć w wielu wydarzeniach kulturalnych. Co więcej, przyjazd do stolicy Śląska może okazać się nie lada atrakcją zarówno dla par, singli jak i całych rodzin, ponieważ jak co roku nie braknie tu atrakcji zarówno dla starszych jak i dla najmłodszych. Niewątpliwie warto więc wybrać się na wrocławski Rynek, zarówno celem obejrzenia na żywo koncertów muzycznych, jednakże taka impreza może okazać się również świetną okazją na poznanie nowych, interesujących osób.

  Podczas szampańskiej zabawy w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia we Wrocławiu odbywać się będzie mnóstwo ciekawych imprez i koncertów. Oczywiście, wydarzenia kulturalne organizowane w centrum miasta i na Rynku trwać będą od wieczora do białego rana, zaś zabawę uświetniać będą gwiazdy największego formatu, zarówno z Polski jak i zza granicy. Planując więc przyjazd na Sylwestra do Wrocławia, warto choćby na chwilę zawitać na Rynek, by przy dźwiękach największych hitów kończącego się roku powitać Nowy Rok w świetnej, szamańskiej atmosferze.

  Co więcej, imprezy sylwestrowe na wrocławskim Rynku rok rocznie odbywają się bez względu na pogodę. W razie silnych opadów śniegu organizatorzy udostępnią uczestnikom koncertów specjalne namioty, w których będzie można również zjeść ciepły posiłek czy rozgrzać się wyśmienitym szampanem. Co więcej, o północy planowany jest pokaz sztucznych ogni, które efektownie rozświetlą wrocławskie niebo nad Rynkiem.

  Nawet jeśli okaże się, iż sylwestrowa pogoda nie będzie w tym dniu sprzyjająca, na wrocławski Rynek warto zajrzeć choćby po to, by na żywo zobaczyć naszych najlepszych artystów i muzyków, którzy uświetniać będą obchody witania Nowego Roku. Bezpośrednio po koncertach będzie można udać się do któregoś z wrocławskich klubów lub pubów, gdzie na amatorów szampańskiej, sylwestrowej zabawy czekać będą również nie lada atrakcje. W większości tutejszych lokali organizowane bowiem będą kameralne imprezy i koncerty oraz okazjonalne dyskoteki z najlepszymi hitami mijającego roku.

  W tym roku na wrocławskim sylwestrze zaśpiewają takie gwiazdy jak: Shakin’n Dudi, Kapitan Nemo, VOX oraz Kombi. Obok nich wystąpią takie legendy, jak Wojciech Gąssowski, Zbigniew Wodecki i Izabela Trojanowska. Będą oczywiście gwiazdy nieco mło młodszego pokolenia: Kamil Bednarek, Maria Sadowska oraz Rafał Brzozowski.