Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Romantyczny Sylwester we Dwoje | Wrocław 2017-2018

  Romantyczna kolacja we dwoje

  W poprzednim artykule powiedzieliśmy już co nieco o atrakcyjnych imprezach sylwestrowych dla singli i osób samotnych. Tutaj z kolei skupimy się na omówieniu sylwestrowych i noworocznych propozycji dla par.

  We Wrocławiu, podobnie jak w innych, większych miastach Polski na okazję Sylwestra warto wybrać się w ciekawe miejsce, gdzie na pary i zakochanych czeka moc nie lada atrakcji i emocji. Ze swojej strony polecamy więc zarówno kameralne przyjęcia jak i romantyczne kolacje, które doskonale uświetnią obchody witania Nowego Roku.

  Romantycznego Sylwestra tylko we dwoje bez wątpienia najlepiej będzie spędzić w luksusowym hotelu lub apartamencie, koniecznie z widokiem na centrum miasta. W bliskiej okolicy wrocławskiego Rynku z powodzeniem można na tę wyjątkową noc w roku wynająć przytulny i cichy pokój, jak również przestronną kwaterę.

  Co więcej, w większości lepszych hoteli i restauracji na terenie Wrocławia i okolic możliwe będzie również uczestnictwo w wystawnych balach sylwestrowych i przyjęciach oraz koncertach muzycznych. Wybierając się na takie eleganckie przyjęcie we dwójkę pamiętajcie jednakże Państwo o obowiązkowym stroju wieczorowym – stylowej sukni oraz garniturze.

  Pragnąc jednakże spędzić tegorocznego Sylwestra w spokojnej i intymnej atmosferze, z powodzeniem możecie Państwo zaplanować na tę okoliczność romantyczną kolację w hotelowym pokoju. Amatorom zwiedzania i zapoznawania się z lokalną kuchnią oraz tradycjami noworocznymi polecamy z kolei wybranie się na kolację do jednej z wrocławskich restauracji lub pubów, gdzie przy dźwiękach największych hitów mijającego roku będzie można powitać Nowy Rok.

  Planując w Sylwestra wspólne wyjście, warto również obejrzeć pokaz fajerwerków. Oczywiście, można w tym celu udać się na Rynek, jednakże pragnąc poczuć magiczną, bardziej romantyczną atmosferę Sylwestra, warto wybrać na oglądanie sztucznych ogni ustronne, zaciszne miejsce. Zamiast więc podziwiać fajerwerki z płyty wrocławskiego Rynku lub hotelowego pokoju, zachęcamy do wieczornych spacerów po mieście i okolicach Wrocławia, skąd punktualnie o północy będzie doskonale widać rozbłyskujące na niebie fajerwerki.

  Jak zatem Państwo widzą, we Wrocławiu z powodzeniem można zorganizować kameralnego, romantycznego Sylwestra. Wybór miejsca zależy tutaj już tylko i wyłącznie od Waszej inicjatywy i wyobraźni. Niezależnie jednak od tego, gdzie w tym roku spędzicie Państwo Sylwestra, życzymy udanej imprezy oraz wszystkiego co najlepsze w Waszym wspólnym życiu.